Par mums

Profesionāla komanda ar individuālu attieksmi

about image

20+ gadu pieredze atmiņu veidošanā

Atmiņas ir vērtīgākais, kas mums pieder. Bez atmiņām - nauda, attiecības un dzīve būtu bezvērtīga. Jau no cilvēces pirmsākumiem fiziski objekti ir kalpojuši kā atmiņu nesēji, bieži vien nodoti no paaudzes paaudzē līdzi nesot zīmīgu vēstījumi. Mūsu misija ir turpināt šo tradīciju arī mūsdienās.

Lai gan kaltus un āmurus esam aizvietojuši ar augstākās precizitātes lāzermarķēšanas un lāzergravēšanas tehnoloģijām, mēs neesam aizmirsuši par objektu iegravēšanas būtību.

Vai tas ir jaunais pāris, kas vēlas atzīmēt savas mīlestības sākumu iegravējot laulības gredzenus, armijas bataljons, kas vēlas izgatavot biedru piemiņas žetonus, vai liels uzņēmums, kas vēlas nostiprināt sava zīmola tēlu, mēs pieejam katram pasūtījumam ar puksteņmeistara precizitāti un ķirurga atbildības izjūtu.

Mēs strādājam kvalitatīvi, godīgi un dinamiski. Mūsu mērķis ir palīdzēt klientiem iemūžināt atmiņas, idejas un mirkļus kvalitatīvos fiziskos objektos.

Detaļas, tāpat kā mazie mirkļi dzīvē, ir svarīgas

Ātrs ražošanas process

Atkarībā no materiāla, dizaina un jaudas lāzergravēšanas process var prasītvien dažas sekundes- sīkiem gravējumiem vai minūtes- lielākiem. Sarežģītiem dizainiem, protams, gravējuma ilgums būs lielāks.

Liels materiālu klāsts

Lāzerstars iedarbojas praktiski uz visiem materiāliem, kā organiskiem tā neorganiskiem. Populārakie no tiem ir metāls, plastmasa, koks, stikls.

Precizitāte

Lāzermarķieriem ir augsta precizitāte. Tie spēj atveidot klienta dizainu identiski. Kas ari tas ir svarīgi elektronikas, medicīnas un industriālo detaļu rūpniecība un juvelierizstrādājumu gravēšanā.

Atkārtojamība

Lāzera marķieri ir piemēroti sērijveida marķēšanas procesam to atkārtojamības dēļ.Programmatūra saglabā dizainu un var marķēt un pievienot identiskus marķējumus dažādām vai tām pašām daļām. Kas, savukārt, nodrošina ātrāku izpildes laiku un estētiski pievilcīgus, identiskus produktus.

Gravējuma noturība

Ar lāzeriekārtu var panākt spēcīgu marķējuma kontrastu, kas uzlabo redzamību un ir pastāvīgs. Tāpēc lāzergravejums ir izturīgs dažādos vides apstākļos, to nebojā skrāpējumi, karstums, aukstums, mitrums vai ķīmiskas vielas. Šādu noturību negarantē neviens no drukas veidiem. Tiesi tādēļ lāzergravētie marķējumi ir piemēroti produktu identificēšanai un izsekojamībai.

Videi draudzīgs process

Lāzergravēšanai nav nepieciešamas speciālas ķimikalijas, tā nerada toksiskus notekūdeņus. Process ir tīrs un energoefektīvs.

• IEMŪŽINI ATMIŅAS
• IEMŪŽINI ATMIŅAS
• IEMŪŽINI ATMIŅAS
• IEMŪŽINI ATMIŅAS
• IEMŪŽINI ATMIŅAS
• IEMŪŽINI ATMIŅAS
• IEMŪŽINI ATMIŅAS
• IEMŪŽINI ATMIŅAS
Saņemt piedāvājumu

    Nosūti mums ziņu